Biuro handlowe:
tel. (22) 721-04-52
tel./fax(22) 721- 04-53
ul. Poznańska 194,
05-850 Ożarów Maz.

home contact site_map

PRO-TRANS

Biuro handlowe:
tel. (22) 721-04-52
tel./fax(22) 721- 04-53
ul. Poznańska 194,
05-850 Ożarów Maz.
e-mail: info@pro-trans.pl

 

Centrala:
tel kom. (+48) 606 878 971
e-mail: sb@pro-trans.pl

 

Przedstawiciel Regionalny - Południe
tel kom. (+48) 668 295 251
e-mail: kbuczek@pro-trans.pl

 

 

 

Maty antypoślizgowe wykonane są ze specjalnego materiału, który posiada wyjątkowe właściwości zapobiegające poślizgowi. Są przy tym jednocześnie odporne na ścieranie, czynniki atmosferyczne i chemiczne.

 

Maty antypoślizgowe są wyjątkowo proste w zastosowaniu, wystarczy przymocować je na podłoże, które charakteryzują się niebywałą skłonnością poślizgową. Dzięki porowatej fakturze lub zastosowaniu specjalnych grysików z tlenku glinu, zwiększają się siły tarcia, które pomagają utrzymać równowagę i stabilność.


Maty antypoślizgowe mają zastosowanie nie tylko dla ludzi, ale również towarów. Dzięki nim nasz ładunek, którego wymaga dodatkowego zabezpieczenia pozostaje w miejscu, nie uszkadzając się. Można je zastosować również jako przekładki między samymi towarami lub położyć pod towary na podłodze środka transportu. Ich uniwersalność to jedna z największych zalet. Bez najmniejszego problemu mogą być wykorzystywane we wszystkich rodzajach transportu – lądowego, morskiego i lotniczego. Maty antypoślizgowe skutecznie zwiększają siły tarcia, skutecznie likwidując problem niepewnego podłoża.

 

W naszej ofercie mamy maty gumowe, taśmy antypoślizgowe, taśmy bawełniane. Wszystkie gwarantują wyjątkowe rezultaty i dbają o bezpieczeństwo zarówno ludzi jak i towarów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, posiadamy największy wybór zabezpieczeń ładunków towarów na rynku. Gwarantujemy całkowitą satysfakcję i absolutne bezpieczeństwo.